Utstillere

pr 7 august 2019.

1. Inger Lise Mienna: Ull og skinnprodukter, div samiske produkter
2. Eli Winge: Strikka barneklær.
3. Norsk B&A Forum Spekemat: Spekepølse, fenalår, lakrislisser.
4. Lofotlefse: Nord Norsk tradisjonsbakst.
5. Reidun Pedersen/Unni Karlsen: Lefser, syltetøy, bakevarer, matter og strikkevarer.
6. Ranveig Rong: barneklær, dukkeklær,t -skjorte m trykk. Handlenett, toalett vesker,hjemlaga lys og mye mer.
7. Silje Birgitte Hanssen: Sydde produkt, panneband, luer, buff, barneklær.
8. Synnøve Martinsen: Tuppevarer, strikkaprodukt.
9. Ellbjørg Falung/Anfrid Knutsen: Bakevarer, potet, syltetøy .m.m
10. Trudi Jensen: Småstrikk, toving, hekling. (lørdag)
11. Rita Knutsen: Syting, strikking, smykker, lys, decopage.
12. Per Helge Skålvik m/frue: 5 sorter lefse, hjemlaga trevarer.
13. Keila Andreassen: Salg av mandala, meditativ kunst og smykker.
14. Irene Åsvik: Div. lys, såper, oljemaleri, akrylbilder, keramikk.
15. June Åsheim: Fotografi, smykker, vesker og putetrekk. (lørdag)
16. Siw Merete Risto: Ost og såper av geitmelk, kjeskinn, lamme/saueskinn
17. Siv Ellen Jensen: Hjemsydde luer og panneband, strikk.
18. Svetlana Einarsen: Bakevarer, internasjonal mat.
19. Stine Iren Olaussen: Forever Living produkter.
20. Annelin Martinsen: Smykker av skjell og pærler, håndgraverte glass.
21. Marianne W Knudsen: Sydde klær, dekor på rekved, dukkeklær, vinyltrykk, skilt, ørepynt og smykker.
22. Helene Kristiansen: Strikkavarer.
23. Barbel Paetsch: Te og tilbehør.
24. Wenche Hansen: Gamle dukker, dukkevogner, tjorvendukke og Anne dukker.
25. Ronny Trælvik: Bøker
26. Ole Halvard Jørgensen: Treprodukter.
27. Torunn Jaklin: Barneklær, ullprodukter, votter, luer, pulsvanter(lørdag)
28. Hanne K Høyer: Gjenbrukte ullklær, chutney og pesto, småantikikviteter.(lørdag)
29. Fisketorget as: fiskeprodukter.
30. Lill Karin Jensen: Bøker, (dikt, roman, strikking) Hefter med senjamønster og petrikkamønster, ferdigstrikk
31. Hanne Judith Martinsen: Norwex miljøprodukter
32. Annfrid Fjellheim og Betty Lervik: Oriflame og strikketøy.
33. Terje Heiberg: Gardia bolig og hyttealarm, lås og beslag, nøkkelsliping.
34. Alf Rognli: Røkt laks
35. Robert Innes: Div grønnsaker fra Målselv (lørdag)
36. Kirsten Antonsen: Sydde produkter
37. Unni M Pedersen: smykker
38. Trond og Anne Lise Arstein: Treprodukter, hjemlaga kniver, strikk og vev.
39. Hilda Aaker: Aloe Vera produkter
40. Brynjulf Edvardsen: utstilling av modellbåter(lørdag)
41. Gunn Elin Gautun: Fair trade produkt fra Nepal. (lørdag)
42 Solbjørg Greger: Porselen og glassprodukter
43. Heidi Isaksen/Dyrebeskyttelsen i Tromsø: info og salg av produkter. (lørdag)
44. Viljar Winje: Brukte barnebøker og leker(barnebod)
45. Steinar Gjertsen: tredreing/brukskunst (lørdag)
46. Senjamållaget: Bøker, språklære og info om dialekt i senjaområdet.
47. Ranveig E. Hansen: Strikkevarer, luer, votta, lester.
48. Rune Antonsen: Natur og landskapsbilder,
49. Gunn Elin Huuva: Rena Clean natursåpe, renapus skinnbalsam, brillepuss, metallpuss, blåsetusj osv….
50. SalMar: SalMar laks med tilbehør, quiz (lørdag)
51: Mathias og Emil Karolius: Divers spikket i tre. (barnebod, lørdag)
52. Helene Pedersen.: spekepølser laget på gammel måten (lørdag)
53. Sindre: 10- 15 stk. Gamle traktorer.
54. Gammelhorken: veteranbiler.(LØRDAG)
55. Geir Jensen: Utstillingsstamp
56. Hjertind Rein: reinkjøtt (lørdag)
57. Politiet: Viser politibilen (LØRDAG)
58. Leon: Hesteridning på Martnaområdet.

59. Senja Arbeiderparti.
60. Senja FRP.
61. Senja Høyre.
62. Senja KRF.
63. Senjalista.
64. Senja Senterparti.
65. Senja Venstre.
66. Senja SV.
67.Miljøpartiet De Grønne

Lag og foreninger:
1. Gibostad Husflidslag: Kaffe og kaker i Smia.

2. Gisund Skytterlag: Grillmat, hamburgere, pølser, brus, kaffe.

3. Samfunnslaget Trio: Pølse m/tilbehør, klappkake, vafler, kaffe, brus, Tombola

4. Grasmyr Sanitetsforening: Kaker, kaffe, Lapskaus

5. Gisund Kystlag: Martnapub fredag med Ketil
Stokkan Band og Matsalg lørdag og søndag, Fiskesuppe m/tilbehør

6. Gibostad Idrettsforening: Rømmegrøt og saft

7. Gibostad Musikkforening: Svela, kaffe, saft, heimpoppa popkorn fra gammeldags maskin, auksjon av gamle musikkinstrumenter

Joker Gibostad åpningstid:
Mandag til fredag: 09.00 – 20.00
Lørdag: 09.00-18.00
Søndag: STENGT

Shell Gibostad åpningstider:
mandag til fredag: 0700-22.00
lørdag: 09.00-22
søndag: 10.00-22.00

Vertshuset Gibostad
åpningstider i martnauka.
Torsdag: 12.00 til 24.00
Fredag: 12.00 til 21.00
Lørdag: 12.00 til 02.00
Søndag: 12.00 til 24.00